VEGA Yönetim Danışmanlığı ve Eğitim

Vizyonumuz

Kurumların İş Gücünün ve Organizasyonunun

Dijital Dönüşüm’e Uyumlanma Süreçlerinde;

Verimli, Sürdürülebilir, Karlı, Çalışan Bağlılığını ve Mutluluğunu Artıracak Çözümler Geliştirmek ve Hayata Geçirmek

Sibel Kınak

Yönetici Ortak, Yönetim Danışmanı ve Eğitmen

Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mühendisliği bölümünden Lisans, Bilgisayar Mühendisliği bölümünden de Yüksek Lisans derecesi aldı.

1982–2015 yılları arasındaki dönemde; Teknik Yönetici, Proje Yöneticisi, Bilgi Teknolojileri Yönetim Danışmanı ve Eğitmen, Üst Düzey Yönetici Seçme ve Yerleştirme Danışmanı, Kariyer Danışmanı rollerinde bir çok projeyi başarı ile tamamladı.

Sibel KINAK, 2015 – 2019 yılları arasında, Dünyanın 1 numaralı KOBİ ve Yönetici Koçluğu firması olan ActionCOACH’un İstanbul ofisi İş Ortağı olarak, İşletme ve Yönetici Koçluğu yaptı. KOBİ’lere, kuruluş, yeniden yapılanma ve büyüme süreçlerinde eşlik ederek, İşletme Sahibi ve Yöneticileri’nin hayallerine ulaşmalarına, işletmelerini sürdürülebilir ve karlı bir biçimde büyütmelerine rehberlik edip, onların sürekli öğrenmelerine katkıda bulundu.

2015 – 2019 yılları arasında TEB-TİM Let’s Up/Start Up programı kapsamında, üniversitelerin Teknoloji Transfer Ofis’lerinde Tekno Girişimcilere “DISC Davranış Profili ile Yönetim Becerileri” eğitimleri verdi. TÜSİAD ve TÜRKONFED’in ortaklaşa gerçekleştirdiği BORGIP (Bölgelerarası Ortak Girişim Projesi) Projesi’nde İşletme Koçu olarak görev yaptı.

Ocak 2016-Şubat 2020 arasında, Avrupa Birliği Horizon 2020 Dijital İnovasyon ve Modelleme proje tekliflerinde, Değerlendirme Uzmanı olarak katkı sağladı.

Sibel, Nisan 2019 itibarı ile, VEGA Yönetim Danışmanlığı ve Eğitim çatısı altında; Yönetici Koçluğu, Kurumlarda; İnsan Gücü, İş Süreçleri ve Organizasyon Yapısı’nın Endüstri 4.0 Dijital Dönüşüm ihtiyaçlarına uygun olarak Yeniden Yapılanması kapsamında, Yol Haritasını Oluşturma ve Hayata Geçirme süreçlerinde, Yönetim Danışmanlığı ve Eğitim Hizmetleri vermektedir.

Halihazırda, TÜBİTAK BİGG+ kapsamında Tekno Girişimcilere, Performans Mentoru ve İş Geliştirme Mentoru olarak da hizmet vermektedir.

İTÜ Proje Yönetim Merkezi ve MENTOR işbirliği ile düzenlenen Proje Yönetimi Eğitimi’ni, NAVİTAS’ın CTI onaylı Co-Active Coaching Eğitimi’ni, Kadir Has Üniversitesi ve IDEMA Danışmanlık işbirliği ile düzenlenen AB Proje Hazırlama ve Yönetimi Eğitimi’ni, ActionCOACH İşletme Koçluğu Sertifika Programı’nı, GMN Türkiye’nin Profesyonel Müzakereci Eğitimi’ni, BÜYEM (Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi) tarafından düzenlenen Endüstri 4.0 Farkındalık Programı’nı başarıyla tamamladı.

BUMED (Boğaziçi Üniversitesi Mezunlar Derneği), WTECH (Women in Technology), Vizyon 100 Platformu, PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği ve ARYA Kadın Yatırım Platformu Üyesidir.  WTECH Academy tarafından düzenlenen Sosyal Beceriler (Soft Skills) eğitimlerinde, Eğitmen olarak görev almaktadır.

Gönüllü olarak; Türkiye COVID-19 Ortak Akıl Platformu’nda Girişimci Mentoru olarak yer aldı (Mentoru olduğu fikir ilk 20’ya kaldı, ayni/nakdi destek almaya hak kazandı). Kadın Girişimcilere Mentorluk, Üniversite Öğrencilerine Kariyer Danışmanlığı yapmaktadır.

2 çocuk annesidir. 1999 yılından beri, İstanbul Avrupa Korosu koristi olarak, Klasik Batı Müziği söylemektedir.

Venue Detail

0 534 566 6981