Smart Future Expo

ETKİNLİK HAKKINDA

SMART FUTURE WORLD EXPO
“Geleceği Dönüştüren Teknolojiler”

Smart Future Forum ve Yıldız Teknopark tarafından düzenlenen Smart Future World Expo dijital dönüşüm ve akıllı teknolojiler temelinde geleceği tartışan Türkiye ve bölgenin en önemli inovasyon, teknoloji ve girişimcilik etkinliğidir. World Expo her yıl özenle seçilip tasarlanan temalarla fuar, zirve, proje pazarı ve girişimci-yatırımcı buluşmaları gibi tamamlayıcı etkinlikleri bir araya getiren kapsamlı konseptiyle bu alanda fark oluşturmuştur.

İlki 2016 yılında yapılan Smart Future World Expo teknoloji ve iş dünyasının önemli kurum ve kuruluşlarının destekleriyle organize edilmektedir. Alanın uzman isimlerinin konuşmacı olarak katıldığı eş zamanlı konferansları barındıran zirve, farklı sektörlerden dönüşümün öncüsü firma ve kurumların yer aldığı fuar alanı, düzenleyici kamu kurumları yönetici ve liderlerinin katılımı, üst düzey yöneticileri bir araya getiren C-Level network alanı, dijital teknoloji temelli girişimci projeleri ve yatırımcı potansiyeli ile Smart Future World Expo her yıl on binlerce ziyaretçiyi ağırlamaktadır.

Türkiye’nin en büyük “Geleceğin Akıllı Teknolojileri” buluşma noktası Smart Future World Expo alanında lider bir platform oluşturarak, Türkiye’nin gelişen ekonomisi, sanayisi ve iş dünyası ile global ekonomide söz sahibi olma vizyonuyla, kamu ve tüm sektörlerde izlenmekte olan çok yönlü ve boyutlu gelişmeleri, dünyayı ve toplumları dönüştüren yeni dönüşümü geniş kitleler ile buluşturuyor ve geleceğimizi görmemizi sağlıyor.

Akıllı teknolojiler çatısı altında, dijital dönüşüm, inovasyon ve girişimcilik temalarının eş zamanlı olarak işlendiği; bilişim, yazılım, elektronik, üretim, perakende ve finans sektörleri başta olmak üzere gelişen yapay zeka ve makine öğrenmesi, nesnelerin interneti, büyük veri ve veri analitiği, bulut bilişim, blockzincir, siber güvenlik, eklemeli üretim, robotik ve otonomi gibi geleceğin dünyasını şekillendirecek konulara odaklanan etkinlik; hem fuar alanında hem de eş zamanlı düzenlenen konferanslarla ekonominin yarınına ışık tutacak bir platform oluşturuyor.

#SFWE20 dijital dönüşümün şekillendirdiği akıllı geleceği anlamak, tasarlamak, planlamak, paylaşmak ve kucaklamak için ülkemiz ekonomisine yön veren ve katkı sağlayan kurum ve kuruluşların yöneticileri, üst kademe kamu yöneticileri, üretim ve hizmet sektörlerinin temsilcileri, Ar-Ge yöneticileri, inovasyon ve fikir liderleri, iş ve teknoloji dünyası yöneticileri, sanayiciler, girişimciler, yatırımcılar, uluslararası kuruluşların temsilcileri, akademisyenler ve teknoloji profesyonellerini her yıl strateji ve vizyon oluşturulacak yeni ve güncel bir tema çerçevesinde bir araya getiriyor.

Türkiye’nin en kapsamlı teknoloji, inovasyon ve girişimcilik etkinliği Smart Future World Expo “Geleceği Dönüştüren Teknolojiler” temasıyla gerçekleşecek.

Venue Detail

info@smartfutureexpo.com
+90 (212) 256 63 58
YTÜ Yıldız Teknopark Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. A1 Blok No: 1B45 34220 Esenler/İstanbul