Konzek Teknoloji

İşletmelerin, dijital çağa uyum sağlamaları için çözümler geliştiren Konzek Teknoloji hakkında bilgi sahibi olun.

Konzek Teknoloji olarak 2015 yılından bu yana, işletmelerin dijital dönüşümlerini gerçekleştirebilmeleri için gerekli olan Endüstri 4.0 çözümlerini uçtan uca geliştiriyoruz.

Yurt içinde ve yurt dışında farklı sektörlerde faaliyet gösteren işletmeler için; Endüstri 4.0 uyumlu, Yapay ZekâDijital Dönüşüm ve Endüstriyel Nesnelerin İnterneti alanlarında çözümler sunuyoruz.

80’den fazla ülkede, Konzek Teknoloji tarafından geliştirilmiş olan teknolojiler kullanılıyor. Farklı ülkeler ve farklı sektörler için, global düzeyde yürütülen başarılı çalışmalarımız ile dünya çapında bilinirliğe sahip bir marka değeri oluşturduk. Bu sayede, global bilinirliğimizi ve tecrübemizi her geçen gün daha fazla artırıyoruz.

İstanbul merkez ofisimiz ve İzmir’de yer alan üretim tesisimizde; güncel teknolojileri takip ederek, kendini sürekli yenileyen Ar-Ge ekibimiz, endüstriyel yazılım ve donanım çözümleri üretmektedir.

Endüstri 4.0 ve dijital dönüşümün temel taşı olan yapay zekâ uygulamalarını, işletmelerin üretim süreçlerine dahil etmesini sağlıyoruz. Konzek Teknoloji, dijital dönüşüm için gerekli olan donanım ve yazılım çözümlerinin tamamını kendi bünyesinde üretmektedir. Ortam verilerinin izlenmesi için gerekli olan sensörler ve veri toplama cihazlarından, yapay zekâ projesinin tüm aşamalarını gerçekleştirebilecek yazılımlara kadar, kendi ürettiği teknolojileri kullanmaktadır.

İşletmelerin dijital dönüşümlerini uçtan uca destekleyen Konzek Teknoloji markaları, farklı ancak birbirini tamamlayan çözümler sunmaktadır. Yapay zekâ destekli MES/MOM markamız olan Retmes, özel tasarlanmış algoritmalar ile işletmelerin enerji verilerinin, proses verilerinin ve üretim verilerinin toplanarak, izlenmesi ve analiz edilmesi ihtiyaçlarına yönelik çözümler geliştirmektedir. Yapay zekâ uygulamalarımızın yanı sıra, Retmon markamızın ürettiği endüstriyel donanım çözümleriyle de işletmelerin izlenebilir ortam verilerinin (sıcaklık, nem, hava kalitesi gibi) tamamına gerçek zamanlı olarak ulaşmalarını ve yönetebilmelerini sağlıyoruz. Kullanıcıların, detaylı analizlere ve çözümlere kolaylıkla erişim sağlayacağı sistemler ile verimliliğin artırılmasını destekliyoruz. Sade ama basit olmayan tasarımlar sayesinde, işletmelerin dijital dönüşüm ve endüstri 4.0 ihtiyaçlarına kalıcı çözümler sunuyoruz.

Endüstriyel donanım ürünleri üreten bir diğer markamız olan Tueks, işletmelerin kiosk ve dayanıklı dokunmatik ekran ihtiyaçlarına çözümler geliştirmektedir. Akıllı çamaşırhane hizmetleri sunan Konzek Teknoloji markası Prolacs sayesinde, endüstriyel çamaşır makinelerinin uzaktan kontrol edilmesi ve izlenmesi sağlanmaktadır.

Sosyal sorumluluk çalışmalarımız kapsamında; Endüstri 4.0 ve Yapay Zekâ alanında eğitimler, söyleşiler ve seminerler düzenlediğimiz Akademi 4.0 platformunu kurarak, sektörde kendini geliştirmek isteyenleri ve öğrencileri desteklemeyi sürdürüyoruz.

Kısa vadeli hedeflerimiz arasında olan; işletmelerin endüstriyel ve dijital dönüşümlerini desteklemek amacıyla, nesnelerin yapay zekâsı (AIoT)endüstriyel nesnelerin interneti (IIoT) ve artırılmış gerçeklik (AR) gibi alanlarda geliştirdiğimiz teknolojileri, çözümlerimize dahil etmek için Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Venue Detail

info@konzek.com
+90 (216) 392 16 42
Zümrütevler Mah. Nazmi İlker Sokak, No:3 Maltepe, İstanbul