Infotech Academy

HAKKIMIZDA

İş hayatında aktif olarak kullanılan yazılım araçları ve teknolojiler üzerine eğitimler sunan Infotech Academy, sadece teorik değil uygulamaya yönelik güncel eğitimler vermektedir. Ayrıca öğrenci, yeni mezun ve kariyerini geliştirmek isteyen personellerin en çok ihtiyaç duyduğu bazı sosyal meslek eğitimlerini de gerçekleştiren Infotech Academy, uygulama yönü ile farklılaşmıştır.

Infotech Academy kadrosunda yer alan eğitmenler, aynı zamanda birer akademisyen, proje yöneticisi, danışman veya sektörlerinde yönetici olarak aktif iş hayatının içindedirler.

Eğitimler sadece teori içermez. İş hayatından çokça yaşanmış örnek vakalar üzerinden sonuç almaya, yetenek geliştirmeye ve deneyimi artırmaya yöneliktir.

Yaşınız, eğitiminiz, mesleğiniz ve bilgi birikiminiz ne olursa olsun, uzun yıllara dayanan eğitim tecrübesine sahip Infotech Academy ile bilişim alanında uzmanlaşabilir ve bilişim sektöründe çok başarılı bir kariyere sahip olabilirsiniz. Uluslararası geçerliliğe sahip sertifikasyonlarına sahip olarak, tüm dünyada tercih edilen nitelikli profesyonellerden biri de siz olabilirsiniz.

EĞİTİM ANLAYIŞIMIZ

Sürekli gelişen teknolojiyi, yakından takip eden ve Türkiye’nin saygın kurumlarının bilişim/yazılım projelerine danışmanlık hizmeti sunan Infotech Academy eğitmenleri; bilgi ve tecrübelerini, Infotech Academy’yi tercih eden bireysel ve kurumsal müşterileri ile paylaşarak, gerçek anlamda işe yarayan eğitim hizmeti ile sektörde fark yaratmaktadır.

Tüm Eğitimlerimiz uygulamaya yönelik olup, güncel içeriklerle, güçlü donanım altyapısıyla, 6 kişilik butik / konforlu sınıflarda keyifli ve butik bir eğitim hizmeti şeklinde gerçekleştirilir.

 • Sektör ve uygulama tecrübesine sahip profesyonel eğitmenler
 • En son teknolojileri kapsayan ve güncel içeriklerle tamamen pratiğe dayalı eğitim modeli
 • Kurumsal müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik, uzmanlarımızca hazırlanan eğitim içerikleri
 • İşe yerleştirme veya staj imkanı konusuda destek sağlayarak katılımcı memnuniyeti oluşturma
 • Firmalar tarafından geçerliliği olan uluslararası sertifikalar

MEZUNİYET SONRASI

Infotech Academy, katılımcılarına mezuniyetleri sonrasında da destek olarak, kariyer planlamaları için, iş başvuru süreçleri, CV hazırlama ve mülakat teknikleri gibi kişisel gelişim eğitimleri de sunar. Eğitmenlerimiz, bilgi birikimi ve sektör içerisinde yer aldıklarından dolayı öğrencilerimizin kariyer planlamalarına da destek olmaktadırlar.

Bilişim sektöründe danışmanlık ve proje geliştirme hizmeti sunduğu binlerce şirket için eğitimlerimize katılan öğrencilerimizden işe yerleşme talebi olanların, personel talebi olan bu kurumlara yönlendirilmesi ve en doğru bilişim uzmanları ile buluşturma noktasında da destek sağlamaktayız. Dolayısıyla Infotech Academy; Yazılım, Altyapı ve Dijital birimleri aracılığıyla mezunlarına bilişimde kariyer fırsatları da sunabilmektedir.

Ayrıca tüm mezunlarımız sosyal medya hesaplarımızı takip ederek, sitemiz üyeliğine kayıt yaptırarak, işe alım ve staj duyurularını kolayca takip edebilirler.

Infotech Academy mezunları sadece Türkiye’de değil, yurtdışında da bilişim danışmanlığı hizmeti vermiş olduğumuz firmalar ve işbirliklerimiz kanalı ile fırsatlardan haberdar olabilirler. Mezunlarımız, ik@infotechacademy.com.tr adresine CV’lerini göndererek, Infotech Academy Kariyer Birimi ile iletişime geçebilir, bu konuda destek talebinde bulunabilirler.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Sahip olduğu başarı ve hizmet sunduğu 1000+ öğrenci ve kurumsal müşterisine, çalışanlarının gücü ve desteği ile ulaşan ve en önemli değerinin insan kaynağı olduğuna inanan Infotech Academy;

 • Görevinin gerektirdiği bilgi ve beceriye sahip kaliteli insan gücünü bünyesine kazandırmayı,
 • Çalışanlarının yaratıcılıklarını kullanabilecekleri ve fikirlerini dile getirebilecekleri etkin bir iletişim ve motivasyon ortamı sağlamayı,
 • Farklı bakış açıları ve bilgi birikimlerini bir arada barındıran katılımcı yönetim politikası izlemeyi,
 • Çalışanlarının kişisel ve mesleki gelişimlerini ön planda tutarak, sürekli öğrenme ve gelişimi desteklemeyi,
 • Öğrenme ve gelişmeye istekli, teknolojisini sürekli geliştiren
 • Çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı,
 • Yenilikçi insan kaynakları uygulamalarını hayata geçirerek çalışanlarına daima en iyiyi sunmayı insan kaynakları politikası olarak benimsemiştir.

 

Venue Detail

info@infotechacademy.com.tr
+90 212 909 21 89
(Mecidiyeköy Meydan) Fulya Mah. Garaj Sk. No:3/5 Şişli - İstanbul