Bekir Oturakçı

Bekir Oturakçı

Software Trainer - Infotech Academy

2005 yılından bu yana Microsoft .Net teknolojileri ile ilgilenmekteyim. Selçuk Üniversitesi Bilgisayar Sistemleri Öğretmenliği mezunuyum ve profesyonel iş hayatına, üniversite yıllarımda Visual Basic ile web uygulamaları geliştirmekle başladım. Daha sonraları gelişen yazılım teknolojilerini de takip ederek yüzlerce firmaya web ve mobil alanında uygulamalar geliştirip, aktif danışmanlık hizmeti sunmaya devam etmekteyim.

Bilgi paylaştıkça güzeldir diyerek öğrendiklerimi ve tecrübelerimi Bahçeşehir Üniversitesi (Wissen), Bilginç IT Academy, BT Akademi, Bilişim Eğitim Merkezi, Arı Bilgi Akademisi… gibi firmalarda, ülkemin güzel insanlarına bireysel ve kurumsal eğitimler verdim. Son yıllarda .net teknolojileri, çocuklar için kodlama, artırılmış gerçeklik ve mobil uygulama konuları ile ilgilenmekteyim. Asp.net Core MVC, Unity, Angular, Flutter with Dart güncel olarak kullandığım yazılım araçlarıdır.

İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Elektronik ve Bilgisayar Mühendisliği alanında yüksek lisans eğitimi aldım ve şu anda İşte Site web yazılım firmasında proje yöneticiliği, Infotech Academy firmasında kurumsal yazılım eğitmenliği görevlerini yürütmekteyim. Sürekli öğrenmenin, kendini geliştirmenin, zorunlu olduğu bilişim sektöründen ve önemli gördüğüm hayata dair bilgi, tecrübe ve fikirlerimi sizlerle paylaşmaktan memnuniyet duyarım…